• 1399/12/23 - 12:14
  • 27
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری مراسم نکوداشت دکتر عادلی

برگزاری مراسم نکوداشت دکتر عادلی

نکوداشت دکتر عادلی
آیین نکوداشت طبیب فرهیخته دکتر سید حسن عادلی در قم برگزار شد
 
این آیین به همت دانشگاه علوم پزشکی قم و بنیاد نخبگان استان برگزار که از تلاش‌ها و زحمات طبیب فرهیخته دکتر سید حسن عادلی قدردانی شد.
 
این آیین به همت دانشگاه علوم پزشکی قم و بنیاد نخبگان استان برگزار که از تلاش‌ها و زحمات طبیب فرهیخته دکتر سید حسن عادلی قدردانی شد.
 
 
 
به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکتر محمدرضایی رئیس بنیاد نخبگان استان قم در این آیین گفت: در اسلام احترام ویژه‌ای به مقام عالم عنوان‌شده است و دکتر عادلی از جمله عالمان برجسته‌ای است که دغدغه‌ای جز خدمت به مردم ندارد.
 
 
 
وی افزود: ایشان از همه لحاظ شایسته تکریم و الگویی برای همگان هستند که باید قدردانی چهره‌های فرهیخته همانند دکتر عادلی باشیم.
 
 
 
حجت‌الاسلام طاهری رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه گفت: اخلاق‌مداری و توجه به آموزه‌های اسلامی از ویژگی‌های برجسته دکتر عادلی است که همواره بر آن تأکیددارند.
 
 
 
وی گفت: ایشان از کیان و هویت قم همواره دفاع کرده و کوشیده‌اند تا جایگاه این شهر مقدس حفظ شود که قدردان ایشان هستیم.
 
 
دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز گفت: دکتر عادلی جز خدمت به مردم هیچ دغدغه دیگری ندارند و همواره متعهد به اخلاق هستند، ایشان یک چهره فرهیخته و شناخته‌شده در بین مردم هستند که مقبولیت خاصی دارند.
 
 
 
وی افزود: دکتر عادلی در ایام کرونا خالصانه به میدان آمدند و در خط مقدم مبارزه کرده و با فعال کردن کمیته علمی ستاد کرونا کوشیدند تا غنای علمی کارها را گسترش دهند.
 
 
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: عامل به عمل بودن یکی از ویژگی‌های بارز دکتر عادلی است و دارای اخلاق نیکوی اسلامی هستند که یک چهره فرهیخته و ارزشمند به شمار می‌رود.
 
 
 
دکتر عادلی نیز که به‌عنوان طبیب فرهیخته سال معرفی‌شده بود، در این آیین گفت: قدردان تک‌تک عزیزانی هستم که در این مراسم شرکت و در مورد بنده، مطالبی را فرمودند که این سخنان وظیفه من را به‌مراتب سنگین‌تر کرد.
 
 
 
وی افزود: اگر اقداماتی انجام‌شده، برگرفته از تلاش‌های همگان بوده و باید از آن عزیزان نیز قدردانی کرد.
 
 
 
دکتر عادلی گفت: درمانگری و طبابت یک نعمت است که باید قدر آن را بدانیم و بکوشیم تا در خدمت به مردم لحظه‌ای غافل نشویم.
 
 
 
در پایان این مراسم از تلاش‌ها و خدمات دکتر عادلی به‌عنوان شخصیت طبیب فرهیخته قدردانی شد.
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 41062
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید